yhteys

+358 44 596 9836

Mahliontie 436, 23100, Mynämäki

Ole meihin rohkeasti yhteydessä,

vastaamme mielellämme kaikkiin kysymyyksiin. Jos olet kiinnostunut tuotteistamme pääset täyttämään tarjouspyyntölomakkeemme tästä.

Laita myös meidän SOMET seuraukseen ja olet ensimmäisten joukossa osallistumassa kilpailuihimme.

fbiconwhite.png

Facebook

igiconwhite.png

Instagram

maatuva oy

CEO

Miikka Ojala

miikka.ojala@maatuva.com

044 596 9836

Markkinointi

Max Kanerva

max.kanerva@maatuva.com

040 557 2515

Jyrki Tamminen

jyrki.tamminen@sanoma.com

040 822 3952

 

Reskontra

office@maatuva.com

Maahantuonti

Benjamin Fraktman

benjamin.fraktman@maatuva.com

040 0901747

Rahoitus & Sopimukset

Jukka Virta

jukka.virta@balancedfinance.fi

040 053 2387

Roy Kanerva

roy.kanerva@promeus.fi

050 532 4835

Yleiset kysymykset

info@maatuva.com

Tarjouspyyntölomake

Täytä alla oleva lomake ja olemme sinuun yhteydessä tuota pikaa.

 

greener solutions.

+358 44 596 9836

Mahliontie 436, 23100, Mynämäki

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

© 2019 design by AATEO www.aateo.com